Vokai–dėžutės

Siuntų siuntimo paslaugas teikiančios įmonės kasmet skaičiuoja vis didesnius siuntinių srautus. Žmonės vis aktyviau naudojasi  elektroninių parduotuvių paslaugomis ir vis dažniau gauna dovanų ar lauktuvių iš svetur gyvenančių giminaičių. Išaugus emigracijos mastams, ir savoje šalyje gyvenantys žmonės dažniau siunčia įvairias prekes į užsienį.

Plačiau...

Prognozuojama, kad ateityje pasaulinė internetinė prekyba augs daugiau nei 30 procentų. Tai lemia keletas veiksnių. Didėja vartojimas, auga žmonių pasitikėjimas elektronine prekyba ir kokybiško siuntimo bei pakavimo galimybėmis. Išsiplėtė užsakymų pristatymo būdai, rinkoje daugėja kokybiškų ir saugių pakavimo prekių. Tai didina vartotojų pasitikėjimą, kad siuntinys gavėją pasieks puikios būklės.

Viena iš specializuotų ir ypatingu saugumu pasižyminčių pakavimo prekių yra vokai-dėžutės.  Jei prekė netelpa į tradicinį popierinį ar kartoninį voką, drąsiai rinkitės mažą dėžutę primenantį voką.  Į tokius vokus-dėžutes galite pakuoti popierių, siųsti kalendorius, knygas, nuotraukas, kasetes, video kasetes, atminties laikmenas, katalogus bei kitus plokščius gaminius.

Iš kraft popieriaus pagaminti vokai išsiplečia iki 50mm, todėl jame pakanka erdvės ir didesnių dydžių prekėms. Bet neperspauskite, įsitikinkite ar jūsų norimas siųsti gaminys atitinka voko-dėžutės išmatavimus. Jie pakuotė per didelė, siuntinio turinys gali slidinėti, sulūžti ar susibraižyti.

Vokai, kurie transformuojasi į dėžutes, pagaminti iš 1,5mm mikrogofros. Jie yra standūs ir lengvi, apsaugo produktų kampus. Patogiai prasiplatina ir gali būti naudojami kaip dėžutės.  Tokių vokų-dėžučių kampai yra sustiprinti, nesilamdo, jie yra kur kas tvirtesni už standartinius vokus. Naudojant tokią pakuotę, galite būti ramūs, kad siuntinys adresatą pasieks nepažeistas. Atklijuojama juostelė patogiai, greitai užsispaudžia ir prikimba.

Jei jums rūpi ekologija ir lengvai perdirbami produktai, iš kurių paskui bus galima pagaminti kažką naujo, vokai-dėžutės atitinka šią kategoriją. Rudas kartonas, iš kurio jie pagaminti, lengvai perdirbamas.

Siuntų pristatymo rinka pastaruoju metu yra bene aktyviausia per pastaruosius dešimt metų. Todėl kruopštaus pakavimo proceso nereikėtų nurašyti, kaip nereikšmingo ir savaime suprantamo dalyko. Gausiame vokų asortimente reikia atsižvelgti į dydį, savybes ir teikiamus privalumus. Tik tinkamai parinktas vokas pateisins ir siuntėjo, ir gavėjo lūkesčius.

Suskleisti