Spalvoti vokai

Daugelis galvoja, kad modernių technologijų amžiuje rašyti laiškus, siųsti atvirukus tapo pernelyg senamadiška. Tiek mažos įmonės, tiek didelės bendrovės, taupo lėšas ir palaiko ekologiškas idėjas. Todėl sąskaitas bei įvairius dokumentus prisega prie elektroninio formato laiškų.  Griauname mitus–XXI amžiuje, kasdienėje įmonės ar asmens veikloje, neįmanoma išvengti tradicinės korespondencijos.

Plačiau...

Pakavimo prekių lentynose popierinių vokų pasirinkimas išties gausus. Pagaminti iš ekologiško ofsetinio popieriaus, rudi, balti, spalvoti vokai ir šiandien randa savo šeimininką.

Balti vokai dažniausiai naudojami sąskaitų, dokumentų bei kitos korespondencijos perdavimui. Jie saugūs, patikimi, užklijuojami itin lipnia juostele, pagaminti iš itin lengvo, kokybiško balto rudo ar spalvoto popieriaus.

Ant jų lengvai atsispausdinsite norimą logotipą, įmonės rekvizitus ar pageidaujama dekorą. Sąskaitų siuntimui patariama pirkti vokus su permatomu langeliu. Tai tikrai patogu–pro langelį puikiai matosi gavėjo adresas ir nieko papildomai užrašinėti nebereikia.

Mūsų dienomis žmonės iš rankų nepaleidžia telefono, nuolat siunčia žinutes, palinkėjimus, rašo, atsakinėja į elektroninius laiškus. Užrašyti kalėdinį svekinimą ar palinkėjimą gimtadienio proga, įdėti simbolinę piniginę dovaną ar pasveikinti verslo partnerį šiandien tapo ypatingu, asmeniniu dėmesio ženklu. Ranka rašyti laiškai ar šventiniai atvirukai, net ir atsiradus galybei alternatyvų, išlieka populiarūs. Tokių laiškų ar sveikinimų siuntimui labai tinka dekoratyviniai ir spalvoti vokai. Spalvotų pavyzdžių paletėje rasite raudonus, juodus, geltonus, sidarbrinius, auksinius ir kitokių spalvų vokus.

Jei jums svarbu išskirtinumas–voko dizainu galima pasirūpinti patiems. Galima ypatingai pasistengti ir tokio tipo pakuotę patobulinti unikaliu dizainu, išskirtine spalva, kitais elementais. Ant spalvotų ar rudo ofsetinio popieriaus vokų patartina rinktis ryškesnes, didesnį kontrastą turinčias spalvas. Ant baltų vokų galima atspausdinti kur kas blyškesnį, pastelinių spalvų dekorą, logotipus.

Vokų kainos paprastai priklauso nuo jų dydžio. Dokumentų siuntimui labiau tinkamas A4 formatas, o laiškams pakaks standartinio C6 dydžio.

Galvodami apie ekologiją ir besaikio vartojimo pasekmes turite tikrai žinoti kiek tiksliai vokų jums reikia. Bet neapsigaukite–kuo didesnį kiekį užsakinėsite, tuo daugiau sutaupysite. Tuo gali pasinaudoti didelės bendrovės ar kompanijos, kurios dažnai naudojasi tradicinio pašto paslaugomis.

Suskleisti