Lipnūs vokai

Mitas, kad šiandieniniame pasaulyje visi dokumentai klientus pasiekia elektroniniame formate. Tyrimai skelbia, kad ir skaitmeninėje visuomenėje apie 90 procentų visų įmonės dokumentų yra popieriuje, o beveik 8 procentai iš jų-pasimeta. Jei reikalingi dokumentai laiku nepasiekia klientų, o naujausia dokumento versija ištirpsta elektroninio pašto platybėse, o blogiausiu atveju-yra ištrinama, kur kas saugiau ją siųsti įprastu, seniausiai patikrintu būdu.

Plačiau...

Pakavimo prekių asortimente yra itin saugūs, tvirti ir lipnūs vokai. Jie pagaminti iš PE plėvelės ir yra itin patogi priemonė dokumentų, sąskaitų faktūrų, važtaraščių bei kitų lydinčiųjų dokumentų siuntimui pakuoti.

Lipnių vokų nereikia atskirai registruoti, siųsti, mokėti už pašto paslaugas. Gavus siuntą, nereikia atidarinėti visų dėžių, ar išpakuoti atsiųstų prekių. Paprastai jie klijuojami ant kartoninių dėžių, strech tipo plėvelės ar kitokių pakuočių. Patogu klijuoti ant euro palečių, kitokių didelių pakuočių. Lipnūs vokai apsaugo dokumentus nuo purvo, drėgmės, įplėšimų ir susiglamžymo. Gerai prie paviršiaus prikimbantys vokai klijuojami ant dėžės viršaus, plačiosios pusės. Jei įsigijote tokių vokų ir ketinate siųsti svarbius dokumentus, galite būti ramūs-tvirtai laikosi ant paviršių, todėl taip lengvai jų nepames nei kurjeris, nei pašto darbuotojai.

Pastaruoju metu prekių pirkimo ir grąžinimo operacijos tapo kur kas paprastesnės, sutrumpėjo jų pristatymo terminas, o elektroninė prekyba įgauna vis didesnį pagreitį. Jau dabar siuntinių skaičiai išaugo geometrine progresija ir sparčiai kyla toliau. Tuo pačiu padaugėjo ir laiku neatsiųstų bei dingusių siuntinių.

O ką daryti, jei siunta pasimetė, ar dingo priklijuoti dokumentai? Norint sekti siuntos judėjimo kelią, verta rinktis kurjerių tarnybas, kurios praneša apie siuntos buvimo vietą. Jei siuntinys keliauja pašto keliu, jį reikia registruoti ir įvertinti. Taip pat galima siuntą apdrausti. Jei pasirinkote tokį būdą–galite nebesijaudinti, pasimetusios siuntos vertė bus kompensuota. Pašto pareigūnai pabrėžia, kad tokiu atveju pinigai yra grąžinami siuntėjui, bet ne gavėjui.

Naudojant lipnius vokus, dokumentai visada keliauja su siunta. Jei šie dokumentai svarbūs ir siunta pasimeta, tikėtina, kad–jų netektis taip pat bus kompensuota.

Suskleisti