Kurjeriniai vokai

Augant internetinei prekybai, vis daugiau žmonių norimas prekes perka internete ir naudojasi kurjerių ar paštomatų paslaugomis. Siunčiant prekes, jų kokybę gali sugadinti netinkamos oro sąlygos, netinkama pakuotė ar neatsargus gabenimas. Todėl labai svarbu, kaip siunčiamos prekės bus supakuotos.

Plačiau...

Kurjeriniai vokai pasižymi ypatingomis savybėmis. Jie yra lengvi, atsparūs drėgmei, nesilanksto ir neplyšta. Jei vokas bus pažeistas – iš karto pastebėsite. Voką nuo neteisėto atidarymo saugo itin lipni ir atspari klijuojama juostelė. Atplėšus kurjerinį voką - daugiau saugiai ir nepastebimai neužklijuosite. Bet koks pažeidimas bus akivaizdžiai matomas. Tai jums garantuoja, kad prekė saugiai pasieks adresatą.

Kita unikali savybė - šie ekologiški vokai suyra per trejus metus. Tuo tarpu paprasti plastikiniai maišai gali irti dešimtimis metų.

Jei turite el. parduotuvę, kurioje prekiaujama drabužiais, namų aksesuarais, buities prekėmis, interjero detalėmis ar papuošalais – šie plastikiniai vokai yra idealus pasirinkimas. Atkreipkite dėmesį – jei prekės yra didesnės apimties, patartina rinktis specialias dėžutes arba kito tipo vokus. Kurjeriniai vokai labiau tinka mažesnių išmatavimų daiktams arba tokiems, kurie lengvai susilanksto ir yra plokščios formos.

Maža kaina – dar vienas patrauklus privalumas, padėsiantis sumažinti siuntimo kaštus.  Lengvi kurjeriniai vokai sveria mažai, todėl jūsų išlaidos bus mažesnės. Jei galite kruopščiai suplanuoti pardavimus arba ketinate siųsti didesnius prekių kiekius – ideali išeitis pirkti kuo didesnį vokų kiekį. Didesniam užsakymui, vokų pardavėjas galės suteikti ženklią nuolaidą.

Jei galvojate apie išskirtinę pakuotę ar norite klientui apie savo įmonę suteikt kuo daugiau informacijos – ant kurjerinio voko galima itin lengvai užklijuoti lipdukus, užrašyti norimą užrašą, dekoruoti pageidaujamu logotipu.

Balti, nepermatomi vokai apsaugo siuntinius nuo tiesioginių saulės spindulių. Kurjerinio voko vidus – juodos spalvos, jei norite, kad pakuotė būtų šiltesnė ir patrauklesnė, siunčiamą prekę galima susukti į šilkinį popierių.

Kad norima prekė pirkėjo rankas pasiektų saugiai, siuntimo priemones būtina rinktis atsakingai ir visada pasitarti su profesionalais.  Jie gali pasiūlyti daugiau pakavimo prekių, kurios padės užtikrinti siuntinio saugumą ir pakuotės tvirtumą.

Suskleisti