Kartoniniai vokai

Besirūpindami siunta, privalote gerai apgalvoti kaip supakuoti prekes ir tinkamai jas paruošti transportavimui. Jei išsirinksite netinkamus vokus, ženkliai padidėja galimybė, kad siunta gavėją pasieks netinkamos kokybės ar net gerokai apgadinta. Kad nereikėtų atlyginti nuostolių ir grąžinti prekių atgal, rinkitės tinkamiausias pakuotes.

Plačiau...

Jei perkate ar prekiaujate knygomis, žurnalais, ketinate siųsti svarbius dokumentus, plėveles, nuotraukas, katalogus, kasetes, atminties laikmenas ir kitus panašius daiktus–rinkitės kartoninius vokus. Netiesa, kad popierines knygas ar žurnalus vis labiau keičia elektroniniai ir interneto platybėse prieinami leidiniai. Siuntimo paslaugas teikiančių bendrovių atlikti vartotojų tyrimai rodo, kad knygų siuntimo dažnis nusileidžia tik siunčiamų drabužių ir avalynės dažniui. Šalia kosmetikos ir grožio prekių, užsakovai vis dažniau siunčiasi knygas. Todėl leidiniams tinkamos pakavimo prekės tampa vis aktualesnės.

Pakavimo prekių lentynoje rasite pastiprintus baltos spalvos kartoninius vokus. Šie kartono gaminiai sulankstyti iš tvirto 230g/m² kartono. Tokio baltos spalvos voko kampai yra papildomai sustiprinti, todėl apsaugo minkšto popieriaus ar lanksčios plastmasės gaminius voko viduje.  Vokai yra atsparūs lankstymui, apsaugo nuo smūgių, pažeidimų, purvo bei nepageidaujamų dėmių.  Skirtingai nei vokai iš popieriaus ar plėvelės, kartoniniai vokai yra standesni, todėl geriau apsaugo siunčiamų prekių kampus. Prakirstas snapelis užkerta kelią pakartotiniam voko uždarymui.

Atkreipkite dėmesį ir į voko sandarumą. Vokas uždaromas dviejų lipnių juostelių pagalba. Dvi nuplėšiamos klijavimo juostelės skirtos papildomam saugumui užtikrinti: viena juostelė skirta pakartotiniam užklijavimui.

B4 formato vokai yra 350 x 250mm išmatavimų, todėl į tokius vokus telpa ir didesnių apimčių leidiniai. Per plotį kartoniniai vokai prasiplečia 3 mm, todėl galima supakuoti ir didesnio tūrio prekes. Jokiu būdu nepakuokite knygų ar nuotraukų į dovanų popierių ar medžiaginius maišelius–tokia pakuotė gali pasitarnauti tik kaip papildoma. Kitu atveju gaminys užsakovą gali pasiekti apgadintas.

Pakavimo prekių specialistai gali pagaminti individualų medinį antspaudą su jūsų logotipu ar užrašu, kurį naudosite ilgai. Kadangi  kartoniniai vokai yra baltos spalvos,  bet kokios spalvos antspaudas išsiskirs ir bus gerai matomas.

Suskleisti