Erdviniai vokai

Vakarus mėgstate leisti jaukiame kambaryje, su knyga  rankose? Nepaisant to, greičiausiai jau pamiršote kelią į knygyną ir vis dažniau mėgstamo autoriaus kūrinius surandate internetiniuose knygynuose. XXI amžiuje, kai kiekviena minutė yra tokia brangi, kur kas patogiau ir naudingiau leidinius siųsti naudojantis kurjerių ar paštomatų paslaugomis, prekes įpakuojant į tam skirtus specialius vokus.  Toks būdas leidžia sutaupyti nemažai pinigų ir laiko.

Plačiau...

Besirinkdami  gaminį, turėtumėte pagalvoti ir apie pakuotę. Klystate, jei galvojate, kad kieti knygos viršeliai–puikiai apsaugo patį leidinį. O ką jau kalbėti apie lengvus ir plonus viršelius! Geriausias ir patogiausias būdas siųstis knygas, katalogus, įvairius raštus, enciklopedijas ir kitus panašaus tipo leidinius–pakuoti  juos į erdvinius vokus.

Pagaminti iš ekologiško 120g/m²-130g/m² kraft popieriaus, šie vokai yra kietesni ir standesnis už įprastus. Ši erdvinė siuntimo pakuotė  užklijuojama su ypatingai lipnia juostele, kuri taip paprastai neatsiklijuoja ir bet kokie pažeidimai yra iš karto matomi. Erdviniai vokai gali prasiplėsti iki 40mm, todėl į tokį pakavimo dėklą galėsite supakuoti ir didesnių apimčių, išmatavimų prekes. Į erdvinį voką saugiai telpa A4 formato lapai, dėl šio privalumo knygos gali būti ir didesnės nei kiti įprasto formato leidiniai.

Jei prekiaujate įvairiais leidiniais, pakavimo prekių ekspertai jums gali pasiūlyti ir daugiau papildomų detalių, kurios padės išsiskirti iš minios. Pagal individualų užsakymą erdvinius vokus galima stilizuoti spalvotu logotipu ar kitais pageidaujamais užrašais, galima klijuoti lipdukus su įmonės rekvizitais.   

Pakavimo prekių specialistai gali pagaminti individualų medinį antspaudą su jūsų logotipu ar užrašu, kurį naudosite ilgai. Kadangi vokai su praplatėjimu yra rudos spalvos, rekomenduojame rinktis tamsesnių spalvų antspaudus.

Didėjant siuntų kiekiams,  vis dažniau kuriamos modernios pastorinto kartono rūšys, kad siuntiniai būtų maksimaliai apsaugoti. Erdviniai vokai  su praplatėjimu – naujas, saugus ir labai talpus būdas įvairius leidinius pakuoti. Todėl galite neabejoti, tokioje patikimoje pakuotėje knyga jūsų namus pasieks tokios būklės, kokios buvo ir leidykloje: nesulankstyta, nesubraižyta ir neperplėšta.

Suskleisti