Apsauginiai vokai

Daugelis žmonių itin vertingus daiktus, brangius papuošalus, slaptus dokumentus ar korespondenciją iki šiol laiko seifuose. Saugumą užtikrina slapta skaičių kombinacija ir nepermušamos, kietos seifo sienos.  Tai patikimas, tačiau brangus būdas ir ne visi žmonės gali sau tai leisti. O jei ketinate siųsti svarbius dokumentus, reikia ieškoti visai kitokių būdų. Todėl pastaruoju metu atsiranda vis daugiau naujų saugojimo priemonių, skirtų vertingiems daiktams laikyti ir siųsti.

Plačiau...

Tokiu ypatingu saugumu pasižymi apsauginiai vokai „Deposafe”, kurie yra pagaminti iš kokybiško skaidraus arba nepermatomo polietileno. Pašalinis asmuo gali įsidėmėti slaptą skaičių kombinaciją ar kitaip atrakinti seifą nenaudodamas rakto. Uždarius seifą, iš karto įsilaužimo žymių nepastebėsite. Tuo tarpu atplėšus  apsauginį voką pažeidimas bus iš karto matomas. Jei paprastą voką galima atplėšti be ypatingų pastangų, atidaryti apsauginį voką nebus taip paprasta. Polietileninio voko viršuje yra apsauginė klijuojama juostelė. Kartą užklijuota–ši juostelė be pažeidimo neatsiklijuoja.

Plastikinis vokas „Deposafe” yra ypatingai saugus: aukštą saugumo lygį garantuoja numeracija su dviem nuplėšiamaisiais kvitais. Vienas kvitas lieka siuntėjui, kitas atiduodamas kurjeriui. Papildomą apsaugą užtikrina brūkšninis kodas, nuplėšiamas kvitas, voko numeris ir galimybė sekti siuntą.

Apsauginius vokus naudoja biochemikai, grūdų mėginiams siųsti. Juos kone kasdien naudoja pinigų inkasatoriai, įmonės, parduodančios biokurą. Norėdami apsaugoti klientų turtą, apsauginius vokus dažnai naudoja viešbučiai. Tokio tipo vokai naudojami bankų, policijos, pašto veikloje. Aukštas saugumo lygis labai svarbus bemuitės prekybos skrydžių zonose. Įsigiję skysčių, ar panašių kosmetikos prekių oro uosto parduotuvėse, klientai jas turi supakuoti į apsauginius vokus, kitu atveju nebus įleisti į lėktuvą.  „Deposafe” tipo vokai tinkami sąskaitų-faktūrų, krovinio važtaraščių ir kitų slaptų dokumentų gabenimui bei saugojimui.

Apsauginio voko polietileno storis yra 70 mikronų, todėl jis yra tvirtas ir patikimas. Taip pat yra numeracija, brūkšninis kodas ir vieta užrašui. Jei yra poreikis, pagal individualų užsakymą galima atspausdinti   pageidaujamą užrašą ar įmonės logotipą. 

Kai perkate apsauginius vokus, įsivertinkite galimas išlaidas. Kuo didesnį kiekį perkate – tuo kaina yra mažesnė, todėl patartina įvertinti ateities poreikius ir įsigyti daugiau vienetų.

Suskleisti